» Poradna » Programy

Vword pad nebo v čem to otevřít k přečtení

Jak nastavit word pad aby se dalo přečíst výpis z komerční banky?<</Reason(Bankovní výpis podepsaný dne 5.11.2016 19:25:20)/Location5308206e1020101310f300d06096086480165030402030500300b06092a8Né,to není tajný kod z Enigma,ale to leze z wor pad.3,eˆ÷^ęÝ˙Prosím vás v čem nebo jak to otevřít?děkuji vám

Odpovědi na otázku

Nainstaloval jsem to a stejně jsou písmenka rozmazané.Co mám nainstalovat do pc aby mě šlo všechno přečíst?díky za radu

V jakém formátu je ten výpis? Je to DOC? Nebo PDF?Banky dávají výpisy standardně v PDF. Takže použij buď Adobe Reader DC nebo nějakou alternativu jako Sumatra PDF

Ta ukazkova data vypadaji jako PDF. Taky doporucuju SumatraPDF: https://www.sumatrapdfreader.org/download-free-pdf-viewer....

Děkuji chlapi.Tak sumatra stačila a už se to otevřelo.Hezký den