» Poradna » Programy

Vstupní bod procedury.... se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně D:.....

Dobrý den nedávno jsem si na Steamu zakoupil hru Fifa 21 která mě chvíli šla ale poté mi to psalo že "kod nejde spustit protože se nenašel steam_api.dll" tak jsem to s pomocí internetu snad nějak opravil ale pak mi to začalo psát že "vstupní bod procedury.... se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně D:....." nevíte někdo co s tím? kdyby jste věděl o nějakém videu kde to vysvětlují a poslali mi ho zde nebo mi nějak poradily tak bych byl velmi vděčny.

Odpovědi na otázku

Nejspíš ti nejdřív úplně chyběla knihovna steam_api.dll a pak jsi sehnal špatnou verzi této knihovny. Zdá se mi, že se ti rozpadla buď instalace hry, steamu anebo obojího. Zkus to celé znovu přeinstalovat.

A ta oprava s pomoci internetu nespocivala v rucnim kopirovani nejakeho .dll souboru, ze ne? Protoze pokud ano, bude to potreba udelat znovu a poradne. :o(

Niekoľko príčin:1) Súbory hry nie sú aktuálne - stačí cez Steam klienta dať overiť integritu.2) Neaktuálny samotný Steam klient. Valve totiž pravidelne aktualizuje nielen samotné hry (a to potom aj uvádza), ale tiež aktualizuje i samotného klienta.3) "Dosadená" knižnica nie je aktuálna a zároveň o nej ani systém NEVIE. Dokonca i dosadené knižnice (stiahnuté z nejakého webu) sa musia v systéme registrovať, aby k nim systém pristupoval - inak je to len zbytočný súbor.( https://support.microsoft.com/sk-sk/help/249873/how-to-... )

ne všechny knihovny se musí registrovat, většinou se to týká systémových univerzálních knihoven.některé programy/aplikace obsahují vlastní knihovny jen pro daný program, většinou umístěné v adresáři aplikace, mívají pak vlastní registrační proceduru, spouštěnou až při použití knihovny v aplikaci.

Na wikipedii to popsali zcela jasně :)https://cs.wikipedia.org/wiki/DLL_peklo