» Poradna » Ostatní

Vstupenka ( Ticketportal)

Dobrý den, dnes jsem si koupil vstupenku na ticketportalu a hned jsem si jí doma vytiskl chci se zeptat nemůžou stim být nějaké problémy nebo že by skener nepřečetl čarovy kód vstupenky?

Odpovědi na otázku

Neboj, kontrolní čtečka to přečte.

Jen jestli jsi tisknul na inkoustové tiskárně tak pozor na vodu, ať ti to nějaká kapka nerozmázne.

vadit by nemelo, problem muze byt problem v pripade ze tiskarna spatne tiskne (napr dela smouhy)

Tak si ho zkus přešíst mobilem. Je na to hromada apek.Nikdy jsem s doma tištěnějma vstupenkama ani palubníma lístkama problémy neměl.

Díky všem!