» Poradna » Mobily

Vstup na sluchátka

čaute lidi,mám problem nefunguje my vstup na sluchátka proste nereaguje na to ked ich pripojím...ani radio se nespustí , vypisuje že je mam pripojit aj ked ich tam mam, hudbu cez ne vúbec neprehraju pustí sa my cez reprák ...pritem cez druhy mobil tie iste sluchatka funguju bez problemu....

Odpovědi na otázku

A co máme dělat? Dej to do servisu.

Zkus jiná sluchátka nebo tovární nastavení.

Co na to Slota?

"mám problem nefunguje my vstup na sluchátka "Zvukovy vystup na sluchadka, musi jednoznacne obsahovat konektor (interface), ktory produkuje VYSTUP.P.S. rozoznavaj VSTUP a VYSTUP.

Asi to máš "rozbytý".... :(