» Poradna » Web a internet

Vstup na ftp.volny.cz

Nemohu se dostat na webový prostor portálu Volny.cz přes ftp-klienta. Vypadá to, že někdo změnil heslo. Ještě vloni to jelo bez problémů. Máte někdo podobné poznatky ??? A hlavně - co s tím ???

Odpovědi na otázku

určitě maj nějakou technickou podporu, zkus ji

A do e-mailu volny se dostaneš? Používá stejné heslo, jako FTP. Pokud ne, je tam postup na obnovu hesla.

Volný ježiš to už je let To zrovna začínala liberalizace v dial-up internetu a Volný byl jeden z prvních "alternativních" internet providerů. To dneska ještě existuje?

"Ještě vloni to jelo bez problémů." - jestli ti treba nezrusili ucet, kdyz jsi se tam vic jak rok neprihlasil

Používám úspěšně několik let ftp přes totalcomander. V poslední době se mi tamsamovolně do všech zobrazovaných sastav vloudí reklamy, které velmi znehodnocují na př. soubor zobrazovaných fotek. Nevím jak se reklam zbavit - poradí někdo ? S diky Jaroslav

Mám podobnou zkušenost. Bez problému jsem používal od roku 2005 a nedávno stejný problém s reklamou nad a pod stránkou. Myslím, že provozovatel změnil provozní "politiku" a chce mít aspoň nějaký zisk z těchto reklam. Bohužel se mi nepodařilo najít příslušný kontakt, kde by se dal problém řešit i za cenu nějakého poplatku . Asi co nevidět stránky převedu na sweb.cz , kde nabízejí větší datový prostor a bez reklam za tuším 60,-Kč měsíčně. Pokud má někdo další informace k této problematice budu za ně rád. J. Ritz Praha