» Poradna » Programy

Všeználek - výukový software

Ahoj. Chci se zeptat, zda ma nekdo zkusenosti se spoustenim starsich SW na desitkach a podobne. Ve skole je jeden PC - Win10 x86 Pro a kdyz otevru Vseznalka tak to jakoby nacita, pak to bezi ve fullscreenu ale nevidim to. Kdyz kliknu na nejake misto tak se mi ta aplikace otevre ale klikani uvnitr SW bud funguje a nebo ne = ten software jede, ale spatne se zobrazuje. Zkousel jsem jine rozliseni, kompatibilitu Win SP3 a par dalsich a nic.. bohuzel nemam cas u toho porad sedet protoze kvuli tomu tam nejsem, tak bych chtel poprosit o par rad, co bych mohl zkusit. Diky

Odpovědi na otázku

Ano mám zkušenosti. Když nic nepomáhá tak nastartuji starší virtuální OS a pustím si to tam.

To me take napadlo, nicmene jak se s tim p. ucitelka popere.. o patro nize mame Win7 a tam to slape bez potizi .. achjo, tyhle "inovace"..

Škoda že v těch školách nemůžete i dnes učit T602, furt nějaký inovace na to učitele neužije, co? Výuku informatiky by nejradši dělali jen teoreticky se sešitem a propiskou.

Ale no tak, tohle je o problému s kompatibilitou. A vina je na straně MS, který ji neumí zajistit.PrasatkoPee

já : to jsem vubec nemyslel, ale nechapu proc na PC kde se vyuzivaji internet a interaktivni tabule nasilu cpat desitky, kdyz vsude jinde bezi stabilne sedmicky se vsemi programy.