Vrzání v PC

Dobrý den,Před pár dny jsem zjistil, že mi něco občas slabě vrže v PC. Dřív to nědělalo, nedávno jsem koupil m.2 ssd a přitom profoukl skříň.Zkoušel jsem odpojit klasické HDD a ventilátory skříně ale dělá to stále.Problém je , že když sundám bočnici tak to přestane nebo to dělá strašne slabě.Větráky na GK jsou při práci ve win také vyplé takže jedine CPU nebo zdroj, nebo máte někdo nějaké nápady co by to mohlo dělat. Už mě to celkem štve, zatím to přebijím muzikou.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Jestli to po sundání bočnice přestane, tak tipuji že se odněkud přenáší nějaké vibrace a výsledný zvuk produkuje právě bočnice, případně přeci jen vrže ventilátor, ale pokud to nerezonuje přes bočnici tak to není slyšet (resp. aerodynamický hluk ventilátorů vrzání přehluší). Tak jako tak, nezbude ti než hledat, i kdyby to znamenalo odpojovat jeden ventilátor po druhém a po každém PC smontovat a otestovat.