» Poradna » Ostatní

Vrtací kladivo do panelu do 1000kč

ahoj. mám doma stařičkou s hlavně slabou vrtačku(450W), která ten panel fakt nezvládá.
Dneska už se dá ze cenu kolem 1000Kč koupit slušná vrtačka. Jsou jich plné létáky, ale netuším kterou vybrat.
Nechci žádnou profi drahou. Chci za cenu kolem 1000kč. Vrtám jen párkrát za rok, ale když už vrtám, tak chci, aby to do toho panelu lezlo.
Tak poraďte jakou a jakým se vyhnout.
Pokud možno nějakou konkrétní.
Dík.

Odpovědi na otázku

Myslím, že to poviem za väčšinu. Do 1000 korun sa slušné vŕtacie kladivo kúpiť NEDÁ.

tak poraď jaké nejlepší za tu cenu.
nebo trochu dražší. 1200kč...

za to si kup radsej poriadne kladivo a maizel

urobis vecsiu dieru ako s vrtackou za 1500

Jakekoliv s upinanim SDS. Z betonu je pak maslo.

nanašel jsem žádnou s SDS s cenou pod 2000kč. a i to je moc.

Bud is připlať, nebo si nestěžuj - žádná třetí možnost není (kromě výpůjčky)

Buď se smiř s tím že s levnou nic nevyvrtráš, nebo si kup pořádnou, nic jiného ti tu asi těžko někdo poradí.

Nechci se do toho moc vměšovat...ale v každém větším Bauhausu a pod. mají půkčovnu nářadí. Tak si kladivo pujč na víkend, vyjdě Tě to na pár stovek a díry budou vyvrtané.... Ale to je pouze můj názor

Kup si tzv. bourací kladivo, co mívaj v každý Hypernově a pod. stojí cca 1000Kč, jsou k tomu i vrtáky. Do panelu na tzv. deset děr za rok ideální. Nekecám, sám to tak provozuji. Protože toho vrtám víc, tak jsem si koupil i pořádný vrtáky, ale vážně na pár děr za rok nejsou potřeba. Je to SDS+ systém upínání, pneumatické, vyrobeno v Číně. Už mám druhé( první ukradeno) a jsem spokojen, pro kutila bohatě stačí. Na co dávat 10 000Kč za Bosch či podobné, když to většinu času nic nedělá a leží v dílně.

Naprosto souhlasím, mám vrtací kladivo z Lidlu (made in PRC) a slušné vrtáky a slouží dobře už 2 roky. Do paneláku úplně stačí. A když budeš mít smůlu na špatný kus, tak ti to v pohodě vymění, nebo vrátí peníze. BTW 14mm díru skrz panel asi za 15 sekund.

a jaký výkon mají ty vaše mašiny?

Ahoj,
pokud myslíš mrchy tohoto typu, tak ty mají cca 1000W, obvykle 850W:
www.levne-naradi.cz ...
www.nejlevnejsihobby.cz ...

máme podobné doma a není to tak děsné, jak jsem čekal - na to co to chceš to asi stačí. Snad ti při frekvenci tvého používání neodejde dřív než ho pořádně provětráš a než ti vyprší záruka.

suhlasim nie je nad cinana, ale pozor u nich najskor odchadza upinanie, majzel/vrtak ostane v stene, motoricky je to ok, pozor len na prach, vykonovo je to porovnatelne ako u high endu, inac narobi sa clovek s oboma rovnako, odporucam mat rukavice, posledny cinan prisiel z tesca taky nejaky power tool

Koupil jsem si lacinou vrtačku a vyvrtám s ní cokoli, do panelu, do dlaždic na podlaze (když jsem přidělával nové WC). Ale chce to nešetřit na vrtáku. Laciný se hned ožvejká

a co třeba tuto vrtačku?
www.baumax.cz ...

bych řek, že bude na úrovni toho Asistu, takže asi O.K.