» Poradna » Ostatní

Vrátenie omylom vymazaných ikon na ploche

Ako, prosím, vrátim na plochu ikony? Omylom som ich vymazala a plocha je úplne prázdna.W8.1

Odpovědi na otázku

pokud jsi je jen stadnardně smazala tak je najdeš v koši odkud je můžeš zase obnovit

Pokial nemas zapnute Shadow Copies( defaultne to byva vypnute), tak mozes skusit Recuva. Uspech zalezi od toho, ako velmi sa na disku prepisovali dane sektory.

Smazala, nebo jenom vypnula volbu zobrazovat ikony..?

Budu působit jako moralista, ale kdybys měla zálohu, kterou lze připojit jako disk, stačilo by připojit a kopírovat. Zřejmě nemáš a tak si musíš ty ikony (zástupce programů) znovu vytvořit. Návod určitě najdeš na Googlu. No a pokud jsi na ploše měla soubory, alespoň se potvrdilo, že ty na ploše nemají co dělat. Promiň, lepší radu nemám.

Ako sa to robí omylom?

ľahko