» Poradna » Notebooky

VRAM a hry

Dobrý den mám notebook lenovo Thinkpad T460 s VRAM 128MB a RAM 8GBChtěl bych se zeptat zda rozjedu hru jménem Squad která potřebuje minimálně 1GB VRAM. Ano vím že můj počítač na to nemá s podivem však je že rozjede hru která potřebuje VRAM 512MB(Heroes and Generals) Myslíte tedy že když rozjedu hru která asi třikrát překračuje možnosti mého notebooku rozjedu hru která to překračuje šestkrát?

Odpovědi na otázku

NE. A pokud ano tak pošleš šupem noťas do křemíkového nebe. Našetři na pořádný comp a pak uvažuj o hraní.

Tady nejde o VRAM, tvoje integrovaná grafika v podstatě žádnou nemá. Hru, která má v minimálních požadavcích GTX770, na Intel HD520 opravdu nerozjedeš. A jestli ti to náhodou půjde, tak se ta hra bude sekat a vypadat jako Battlefield 1942.