» Poradna » Ostatní

Vrácení telefonu do 14 dní. Je to možné?

Zdravím, koupil jsem telefon přes internet, ale krabice nebyla opatřena pečetí a telefon byl zaprášen a na krabici a folii od obrazovky je rýha. Tu "reklamní" folii již nemám, sáček od nabíječky také ne a telefon jsem použil, mám nárok na vrácení zboží do 14 dní? Telefon mám 2 dny. Díky za info, hodně mě to pomůže.

Odpovědi na otázku

Máš fakturu?

Ta co přišla se zatoulala ale prodejce nabízí stáhnutí faktury z internetu.

Tak šup s tím zpět do makacínu. Prodali Ti rozbitý xindl, tak co řešíš?

Mám

Ano, to je možné.

Odstup od kupní smlouvy za porušení smluvních podmínek ze strany prodávajícího. Koupil sis v dobré víře no´vy mobil a dostal jsi rozbalený poškrábaný bazmek. Nezapomeň přiložit fotodokumentaci.

už to není, jediní kdo to chtěli zachovati byly VV (véčkaři), nyní záleží na obchodníkovi, Alza a CZC technicky vzato ano

Telefon si měl hnedka poslat zpátky jak si ho rozbalil.

Když si to koupil přes net, máš právo na vrácení zboží do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží a to i bez udání důvodu. Takže není co řešit.

V pohodě, já takhle po 4 dnech normálního pužívání vracel LG G3 a za týden mně vrátili peníze v plné výši (mají na to 14 dní).

A kupoval jsi telefon "nový"? nebo to v obchodě bylo se slevou pár korun a označené jako "použité zboží" nebo "rozbalené"...

Fungl nové, ale očividně sním bylo manipulováno.

Jen co se mě povedlo je ohnutá poslední stránka na manuálu (takový lámaný vzor na prostředku). Vadí to hodně? Mají právo kvůli tomu snížit částku o horentní sumu?

Ty jsi fakt děcko - jinak se tvé odpovědi pochopit prostě nedají

Již je vše vyřešeno, úspěšně vráceno.