» Poradna » Web a internet

Vrácení peněž z Ebay

ahoj, poradí někdo, jak je to s vrácením peněz na Ebayi? Prodejce poslal jinou velikost zboží než byla uvedena u inzerátu. Chci vrátit peníze, ale už jsem to dlouho neřešila, jak se kontaktuje ebay a ne jen prodejce, s ním se nedomluvím, to vím. Dříve jsem to řešila přes Resolution center, ale to už jsem nikde u inzerátu nenašla. Je tam jen kontaktovat prodejce, ale já chci kontaktovat samotný ebay, ať si to s ním vyřeší sami. Díky za každou radu

Odpovědi na otázku

Kontaktuj prodejce a když ti neodpoví nebo nenavrhne řešení, které bys akceptovala, vrátí ti peníze Ebay.

dobrá a jak kontaktuju ebay?

co si vzpomínám, tak tohle se řešilo přes My Ebay / Purchase History:https://www.ebay.com/help/buying/search-tips/p... kde bylo možné zahájit spor.