» Poradna » Programy

Vrácení licence MS windows

zkoušel někdo vratit licenci MS windows u společnosti ACER.. a jak dlouho trvalo vyřízení této záležitosti v servisu?

Odpovědi na otázku

Zatím je v češtině popsaný celý jeden případ, a ještě u jiné značky.
A proč v servisu, máš kontaktovat prodejce. Ten noteboook nemusí mít u sebe, stačí, že nedošlo k aktivaci.

www.abclinuxu.cz ...

priblblý článok zakomplexovaného Linuxáka. Kamarát vracal licenciu na Vistu Home v notebooku Futjitsu Siemens a do týždňa ju mal fuč. Peniaze mu vrátili v ten istý deň. Teraz tam má XP-čko, takže nebol problém.