VR - Job Simulator

Zdravím,děti si pod stromeček přejí virtuální realitu se hrou job simulator ...našel jsem si videa, kde to hrají na HTC Vive za 16000 Kč + je nutný herní PC ...viděl jsem to prodávat i pro Sony PlayStation apod ...Nemáte s tím někdo zkušenost? Jaký HW v rozumné ceně by pro tuto a podobné hry byl vhodný? S tím, že by HW byl využitelný i pro další účely ... asi by mi přišla nejrozumnější konzole + brýle + ovladače apod.Doma žádné herní PC ani konzoli nemáme ... jen běžný pracovní NB ...dík, P.

Odpovědi na otázku

Ahoj,Zhodou náhod som tiež zisťoval ceny tak a v podstate si si sám odpovedal :) Ak chceš ísť formou PC tak si priprav okolo 40 tisíc Czk, na druhú stranu ale získaš plnohodnotný PC / Notebook + fakt že na PC nájdeš omnoho viac hier s lepším prepracovaním a kvalitnejšou zábavou a smozrejme PC môžem postupne upgradovať :)Pri hernej konzole potrebuješ okolo 15 tisíc, ale musíš rátať s tým že po nejakej dobre prestanú vychádzať hry a rovnako vývojovo sa nikde neposunieš :)

ok ... dík za info

PC tak za 30 minimálně pak dalsich 12k na Oculus rift s no a pak tak 5000 na hry :D.Není to sranda kupovat to naráz... Asi bych se na to spíš vyprdnul..

Job Simulator je i na Oculus Quest a ten PC nepotřebuje

super - to vypadá dobře dík za info