» Poradna » Web a internet

VPN na obcasne obidenie geograficky obmedzeni

Obcas potrebujem na nejakej internetovej stranke dat nejaky comment, ale na tej stranke to neumoznuje davat comments, ak nema clovek cesku IP. Deje sa to napr. aj pri tomto fore.Hladam teda nieco, co mozem zadarmo pouzit napr. 1x-2x-5x mesacne. Nepotrebujem menit tu inu IP adresu, nepojde o zasypanie nerelevantnymi comments.Nejde o stranku zo ziadnymi videami, t.j. nic velke. Staci uplne minimalna prenosova kapacita. Nejde o ziaden Netflix, ani Youtube, ani Facebook ani nic podobneNajlepsie nieco, co nemusim instalovat na pocitaci. Nie je nieco, ze idem na internetovu stranku, na tej stranke zadam moju cielovu stranku kam sa chcem dostat a ze vyberiem "napr. CZ IP adresu" a ze potom v nejakom mensom okne surfujem?Dakujem//Smazán troll "TECHNIK" a jeho "rady" k ničemu.Moderátor//

Odpovědi na otázku

Comment je slovensky komentář (komentár), nebo to má jiný význam?

a preco neskusis googlit ? by si narazil napr. na proxysite kde zvolis server a url ktoru chces navstivit. alebo rozne VPNky (aj zdarma), tor browser, opera ma VPN, a dalsie moznosti ...

VPN mu v tom nepomôže (ani nevieš, čo to VPN je). Tu mu pomôže jedine proxy, alebo spomínaný Tor (aj to len niekedy, ak cieľová stránka dôsledne kontroluje regionalitu).

Bojim se, ze on to narozdil od tebe vi.