» Poradna » Počítačové sítě

VPN log

Zdravím, poradí někdo jak získat log vpn připojení ve win 7? Jde o to, že v práci mi vpn na ntb funguje, ale doma už ne. Přitom v mobilu se přes wifi připojím. Chyba bude tedy ve Windows. Admin po mě chce ať mu pošlu log, ale nevím jak na to. Díky

Odpovědi na otázku

A VPN používáš jaký?

L2TP /IPsec ale nevím jestli myslíš zrovna tohle :)

Výstřel od boku, ale měl jsem podobný problém. Mě tehdy pomohlo toto:https://support.microsoft.com/en-us/help/926179/how-to-... Myslím že hodnota 2 je to co jsem použil.

Admin se na mě vybodl, ale tohle funguje!!! Díky moc!!!

Hmmm tak už to zase nefunguje, z ničeho nic. Na druhém ntb taky ne. Tuší někdo čím to může být? Díky