» Poradna » Programy

Vožení emailu do kolonky KOMU v MS Outlook z nabídkového seznamu

Ahoj, když dělám v MS Outlook a chci napsat někomu email tak je tam kolonka KOMU a když začnu vyplňovat email tak se mi zobrazí nápověda - seznam podle abecedy a najde mi abecedně nejbližší. Jakou klávesu pak musim zmáčknout aby mi to vložilo ten co chci ze seznamu abych ho nemusel přepisovat. Zkoušel sem enter a nejde to a ani space nejde a nejde ani kliknout myší. Co mám zmáčknout aby se mi to vložilo ???

Odpovědi na otázku

Mě funguje klik myší (levé tlačítko).

Funguje Tabelator, Enter ...zkus Outlook v safe mode (pridrz Ctrl behem jeho spousteni), zda to nedela nejaky doplnek.napouzivas nejaky notoricky problematicky antivir (AVG, AVAST, ESET ...)?MP

To je ~ 20 let stary postupObavam se, ze u novejsich verzi outlooku je integrace Wordu neoddelitelna. A ze nestoji za timto problemem.MP

napr. ctrl + k