» Poradna » Web a internet

Vonkajši IP Webkamera - poradte program

Ahojte, potreboval by som radu.Mám zprovoznenú IP vonkajšiu webkameru, ktorú si pozerám cez IE a dokonca som našiel aj jednu app na mobil na androide.Otázku mám - poznáte ešte nejaké programy - kľudne free aj platené, to je jedno. Ktoré používate, ktoré sú dobré na windows aj na mobil na android?Poprosím aj s nejakým ukladaním do cloudu - taktiež free alebo platené, vďaka za rady.

Odpovědi na otázku

Program pravděpodobně poskytuje výrobce kamery (asi je tajný, že se neobtěžuješ ho sdělit). Nahrávání do cloudu kamera celkem jistě mít nebude, možná tak na síťový disk.

Výrobce by ti měl poskytnout program přes který to má běžet. Já využívám CMSClient, ale pravděpodobně máme jinou kameru. Já mám bml, takže ti asi nikdo nezaručí, že ta tvoje tam zrovna bude taky fungovat.