Volba notebooku do cca 40000Kč?

Zdravím,celkem spokojeně vlastním ntb ASUS M6R. Jsem spokojen prakticky se vším až na kompatibilitu s linuxem (z většiny by měla být, ale ne vše se mi podařilo rozjet). Mám však nyní možnost zakoupit nový notebook, ale po sáhodlouhém procházení internetových obchodů nemohu stále narazit na nic, co by splňovalo mé požadavky. Poradí někdo (nejlépe z vlastní zkušenosti :) )?Kritéria jsou následující:- cena cca do 40kKč, v nutném případě možná trochu víc- kvalitní zpracování šasi, dílenské provedení (u stávajícího ASUSu maximální spokojenost)- ergonomie - vhodné rozmístění portů, ideálně optická mechanika po pravé straně, !vhodné rozložení klávesnice! - tj. žádný krátký pravý shift a vedle něj před "y" další klávesa, stejně jako "nastojato" postavený enter a vedle něj nalevo jakási klávesa - jsem zvyklý psát všemi 10 prsty a toto je značně omezující a nechápu, proč je toto rozložení u tolika notebooků :'-(- displej 15,4" s WXGA rozlišením, případně vyšším, každopádně širokoúhlý- procesor nejlépe Core (2) Duo, případně obyč. centrino (Pentium M + intel chipset)- linuxová kompatibilita v co největší míře (to se týká zejména grafické karty - některé ATI pod linuxem nemusí fungovat úplně, pokud vůbec fungují - tím mám na mysli 3D akceleraci, TV výstup, stabilitu); wireless ideálně od Intelu- grafická karta nemusí být žádná špička, prioritou je spíš nízká hlučnost a výdrž při práci na baterie- výdrž na baterie při "šetrném režimu" aspoň 2,5h reálného (ne udávaného) času- aspoň 1GB RAM, a to 1x1GB modul (rezerva do budoucna)- displej? - nejsem si jist, zda chtít glare lcd či obyč. - zatím mám "obyčejné" a zdá se mi plně dostačující - dočetl jsem se, že glare má sice perfektní obraz, ale na světle se to leskne jak zrcadlo... jaké jsou zkušenosti?Dík předem všem za poznatky, rady či názory :)

Odpovědi na otázku

jednoznacne Asus A6T AP017, cena cca 30000. Skoda ze na slovensku stoji o 10000 viac.viac o notebookoch na http://www.notebookcheck.com/Mobile-Grafikkarten-Bench...

Dik za tip, nicmene bohuzel to neni intelovske reseni (to je pro mne jedno z podstatnych kriterii)... Neco obdobneho s PM nebo s Core(2) by nebylo?