Volba komponent

Přemýšlím o upgrade počítače a vybral jsem tyto komponenty. Zajímalo by mě, zda je to vhodná volba. Grafickou kartu bych rád vynechal, neboť hry již moc nehraji a myslím, že by integrovaná měla stačit. Komponenty:
- MSI Z77A-G43
- Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series
- Microsoft Windows 7 Home Premium CZ SP1 64-bit, (OEM)
- Corsair Force 3 Series 60GB
- Intel Core i5-3570K

Odpovědi na otázku

Pokud nehodláš nějak vysoce taktit, tak je deska i procesor vhodná volba.
Intel HD Graphics 4000 je na běžnou práci dostatečně výkonný.
Paměti raději s napětím 1.5V
Místo dodávaného "box" chladiče bych koupil Xigmatek SD1283 Gaia.

díky