Volba grafické karty

Dobrý den, chtěl bych si koupit novou grafickou kartu a vůbec tomu nerozumím tak Vás žádám o radu. De mi hlavně o to, aby ta grafika nebyla zbytečně drahá a využil bych ji na 100%, respektive aby byla vhodná pro můj počítač a využíval ji naplno. Potřebuji to hlavně kvůli hrám. SESTAVA:PROCESORPřehled informací HodnotaVlastnosti CPU CPU typ Unknown, 3319 MHzSada příkazů x86, x86-64, MMX, 3DNow!, SSE, SSE2, SSE3L1 Code Cache 64 KBL1 Datová cache 64 KBL2 Cache 512 KB (Asynchronous)Multi CPU CPU #0 AMD Phenom(tm) II X2 560 Processor, 3314 MHzCPU #1 AMD Phenom(tm) II X2 560 Processor, 3314 MHzDESKAhttp://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=3809#ovPAMĚT 4 GB RAMNyní mám integrovanou grafiku ATI Radeon HD 4250, na kterou ve hře counter strike global offensive, kterou převážně hraji mám 50 fps. S novou grafikou bych chtěl trochu přidat na detailech a mít aspoň 150. Počítám i s tím, že mi napíšete, že nemá k této sestavě cenu kupovat grafiku, jinak bych si představoval tak do 3000 Kč, s nižší částkou budu samozřejmě spokojen. Předem díky moc za rady.

Odpovědi na otázku

Nápis ještě zdroj nevím jestli ti ten tvůj tuhle grafiku utáhne http://www.alza.cz/gigabyte-r726xoc-1gd-d517...

Díky moc, podle laickýho oka je to v hodnotách a ceně zatím asi nejlepší grafika. Zdroj mám MODEL:ATX-450W bude to stačit ?

Ty chceš hrát jen Counter-strike nebo i nějakou jinou hru? 150 FPS mít nebudeš..., pokud se ti někde zobrazuje číslo 150 FPS, tak je to údaj o výkonu dané sestavy tj. maximální možné FPS, ne FPS, které zobrazuje monitor. Jenže monitor dokáže zobrazit pouze 60 FPS. Být tebou 3000 kč bych si nechal, a investoval do grafiky později. Protože grafika za 3000 kč není nic extra. R7 260x dnes už ani nepatří do kategorie průměru, co se týče výkonu.

260X k jeho vykonu pc plne postacuje, ked mu staci integrovana tak tato mu bude stacit uplne, sam mam v jednom pc HD7790 co ej to iste a plne postacuje na vsetky hry aj tie nove ale samozrejem v rozumnom nastaveni a rozliseni, predpokladam ze asi CS nebude drvit na Full HD

To je snad vtip ne? Postačuje...? Já bych řekl, že procesor bude grafiku malinko brzdit, no i tak bych pořídil něco lepšího (mám na mysli celý PC). Do PC s doujádrem od AMD bych už nic neinvestoval...

Díky moc, mám představy že když si tu grafiku koupím (nějakou), že na tom rozjedu všechny hry co vyšli dejme tomu do 2013 aspoň plynule na low detaily. To by přece mělo jít ne ? A ano máš pravdu to s těma FPS, nevím proč to valve udělalo tak blbě, ale v tý hře můžeš mít až 300 FPS a pokud nemáš stalejch 120 tak je to nehratelný. A přece když na integrovanou mám 50 tak s grafikou těch 120 musím vytáhnout ne?