Volant super, ale pedály jsou opačně.

Dobrý den, chtěl jsem Vás poprosit o radu, koupil jsem si volant s pedály Logitech Formula Force EX. Při hře Need for speed, mám ale opačně pedály, plyn je jako brzda a naopak. Nevíte co stím, mám nejnovější ovladače.

Odpovědi na otázku

Náhodou je to bomba, když se ti chce na záchod, tak nemusíš hned, ne?!

???

Když se to děje jen v NFS, tak by to tam mohlo jít nastavit, možná...?

Podivej se ve win na nastaveni toho herniho ovladace. Mozna tam pujde "prohodit pedaly".

Jojo, mělo by to jít ve hře nebo přímo v tom programu Logitech Profiler, který se instaluje s ovladačem.
Tady je nějaká diskuse: www.czechcomputer.cz ...