Volant na PS3 pro CMR Dirt2?

Ahoj, pořídil sem si na PS3 hru CMR Dirt2 a chtěl bych zkusit nějaký volant. Z dávných dob mám však špatné zkušenosti s voanty na PC. Slabá citlivost, pozdní reakce.. jaký volant vhodný pro danou hru byste na PS3 doporučily? Nejlpe aby i fungoval na formule, které bych časem rád počídl, pkud tedy lze volant použít univerzlně na odlišné závodní styly, děkuji..

Odpovědi na otázku

Logitech Driving Force GT - http://www.czechcomputer.cz/art_doc-9994499B1C8E062BC... ...

Děkuji, to vypadá moc dobře Trochu mi mate že e to oficiální volant pro Grand Turismo, ale to asi nehraje roli..