» Poradna » Ostatní

Volant - ovladače a software

Dobrý den,mám volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia. A hledám software na nastavení volantu zejména na nastavení pedálů. Mám nový NTB a CD které bylo k volantu už nemám. Výrobce software na stránkách nemá. Pomohl by mi někdo??

Odpovědi na otázku

TO by mělo fungovat i bez ovladačů zkus se podívat do nastavení win10

Vím funguje to i bez ovladačů odzkoušeno v jinych hrách ale hra SIMT potřebuje pro funkci pedálů prohozeni kláves pedálů v jejich nastavení.

Bohužel nepomohlo už je mám nainstalované.

A kalibraci jsi dělal už nevím,ale myslím,že to najdeš v ovládacích panelech.

Ano kalibraci jsem dělal

Tak asi,ale víš,že volant nemusí v každé hře fungovat správně.

Vím