Volání zadarmo

Získal jsem velmi tajné informace ohledně volání zadarmo, tak to moc neroztrubujte, nebo to bloknou. Musíte zavolat na číslo 296142032. Systém hovor automaticky odmítne, ale po vyhodnocení vám za chvíli zavolá zpět. Příjemný ženský hlas bude říkat různé instrukce, ale toho nedbejte (je to jen zástěrka) a zadejte tajný kód 1664581 a křížek na konci. Pak volte číslo a můžete mluvit

Odpovědi na otázku

co je to za kravinu?,tohle rozhodne zkouset nebudu

Jo, je to kravina a ty jsi *****, že vytahuješ 2 měsíce starý thread.