» Poradna » Mobily

Volaní přez BT

Dobrý den, zajímalo by mě zda je možné spárovat dva telefony do dvou BT sluchátek a zároveň spárovat např. přes nějakou BT apku tyto dva telefony a komunikovat spolu takto? Jde mě o jízdu na motorce a spárování se spolujezdcem. Při klasickém hovoru mezi sebou (neomezený tarif) je problém že je kvalita hovoru opravdu mizerná.Ideálně aby apka dovolila pustit písničky a utlumovat je při mluvení, nebo nechat hrát v pozadí, ale to není podmínkou.

Odpovědi na otázku

https://play.google.com/store/searchNěco z toho vyzkoušej, z principu by to fungovat mělo.Otázka jak to bude spolehlivě fungovat při současném spárování přes BT mezi telefony a současně BT sluchátka, to bude spíš záležet na tom, jak to zvládne konkrétní zařízení, rychlost CPU, kvalita BT, atd.Jsou ale i apky, které mezi sebou komunikují přes Wi-Fi (Ad Hoc), BT by zůstalo jenom pro sluchátka.

pokud spolujezdcem myslíš osobu sedící za tebou na té samé motorce, tak mi přijde efektivnější rovnou interkom s headsetem do helmy - inspirace zde:http://www.motorkari.cz/motorkari/

arco: Díky moc, vyzkouším několik těch aplikací a snad se podaří. :)Albert: Samozřejmě by to bylo jednoduší, ale sám sem si ,,sestavil,, taková sluchátka do helmy věcmi z Ali, náklady cca 200,- a sem s nimi spokojen. Takže spíš hledám jak to udělat levněji a nechci už zbytečně zasahovat do mé helmy. :)