» Poradna » Web a internet

Volání přes Skype

Dobrý den, jaké číslo volajícího se objeví u příchozího hovoru u volaného, když použiji volání přes Skype a kredit? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

To, které si se Skype spáruješ, mělo by to jít uživatelsky nastavit.

Jen doplním, číslo to musí být samozřejmě nějaké tvoje, při spárování se ověřuje.

Dobrý den, děkuji za odpověď. A nevíte, zda se jednou nastavené spárování čísla telefonu dá měnit? Volám z PC, mám více telefonních čísel. Děkuji za odpověď.

Ano, dá se měnit. Stačí kouknou do nápovědy Skype https://support.skype.com/en/faq/FA2561/how-do-i-ch...

No ono to je pro někoho novinka - podívat se do nápovědy.