» Poradna » Ostatní

Volání na Messengeru

Zdravím. Mám dotaz. Už 2x se mi stalo, že někomu volám na Messengeru a přitom jsem telefon neměla ani v ruce a ani v historii volání nebo v konverzaci noční tom nebylo, že bych volala. Dotyčná osoba hovor normálně vzala ale nic slyšet nebylo. Stalo se to taky někomu? A co by to mohlo být? Někomu voláte ale přitom vůbec ne. Diky

Odpovědi na otázku

Stalo se to u více osob nebo jenom u jedné?

U dvou a to když jsem byla zrovna s nimi. I chlap prý volal známému když byl zrovna a ním.

Ani sluchátka. Telefon ležel na poličce.