» Poradna » Ostatní

Vojenská strategie stará hra

Lidi help hledám starou vojenskou strategii ve které hrajete buď za americkou armádou nebo za Taliban nebo jiné povztalce máte vše od vojáků po tanky vše můžete ovládat posílat vojáky do 3 patra v budově koukat se na ně jak běží po schodech když vybuchl tank a řídící přežili mohli zranění bojovat dal vojáci mohli jít do transportérů... Děkuji za Vaše ohlasi

Odpovědi na otázku

povztalce? Nehrej hry a běž se radši učit češtinu, máš nějaké mezery.

Něco podobného

Co tam chybi? mas tam taliban, povstalce, tanky, transportery a muzes se koukat na vojaka jak bezi do patra

to ano ale vím že to je to v podstatě to samý ale není to bohužel to co hledám ale když to nenajdu tak budu hrát warfare děkuji

OT: No ta čeština tu dostává pěkně na frak.