Voip telefon Siemens Gigaset C530 IP-IP základna se nepřipojí k routeru

Ahoj, mám nový voip telefon Siemens Gigaset C530 IP a IP základna se nepřipojí k routeru. Zkoušel jsem asistenta voip a router Netgear WNDR 4000 nepřidělí telefonu ip adresu. Otestoval jsem dynamickou i statickou ip adresu v nastavení telefonu a stále nefunguje. Nenapadá Vás, co nějaké řešení?

Odpovědi na otázku

co změna portu pro sip? Některé routery to mohou blokovat. Firewall mám vypnutý.

Dobrý den, mám tento telefon Gigaset C530 a notifikační dioda stále bliká, je tam " 1. zmeškané volání" od "Nedostupné", nic s tím nejde udělat jen smazat, ale za několik desítek minut je to tam znovu. Prosím, jestli někdo ví, jak se toho zbavit aby se tento zmeškaný hovor od nedostupného čísla stále neopakoval. Předem děkuji.

Dobry den, dekuji. Zakoupil jsem tento model taky pred par dny a mam stejny problem. Povedlo se vam v mezidobí vyresit nejak a mohl by jste prosim poradit jak se te blikajici diody zbavit? Moc dekuji. S pozdravem Viktor Horvath