» Poradna » Mobily

VOIP Mikrotech - měsíční poplatky

Dobrý den,Chci se zeptat na společnost Mikrotech.Udělal jsem si tam účet a dostal jsem IPserver,heslo,login.No a kredit jsem zatim nedobíjel jen volám na čísla v síti Mikrotech - zdarma.Jen je o nerva se jim dovolat na infolinku - 558 840 000 už čekam 28 a jsem pořád první v pořadí.Mám dotaz zda platím měsíčně nějaké poplatky nebo je to zdarma?Při zakladání bylo na webu vedení a aktivace 0,- ale pak jsem cosi na webu našel a tam zas poplatek 1-34,-Kč:O Děkuji za případné odpověďi.Jarin Zlámal//Upraven titulek (vložen nick).//

Odpovědi na otázku

Jsem u Mikrotechu snad 12 let a nikdy problém není. Píšou ti:- Nájem za číslo 1-36 Kč podle tarifu, kombinace je možná...Tak to bude asi tak, co sis za tarif objednal, tolik platíš. Jak se nemůžeš dovolat ... majitel nemusí sedět nonstop na lince a čekat, až mu zavoláš. Tak tam napiš s problémem, ev. dotazem. Můj tarif - tam platím 1Kč/měsíc a co provolám to zaplatím. Ceny se mi zdají přívětivé - volávám kde všude.Stejné VOIP číslo používám na volání at z mobilu s androidem, tak z pc, tak i "pevné linky". A pořídil jsem si u nich i webový fax.Při mých zkušenostech - ideální volat kolem 10:00h dopoledne.

Když chci volat na mobil či jinam mimo sít Mikrotech tak to hlasí nějaký kod.Musím si asi dobít.Ale nikde nevím jaký mám tarif.Žádný jsem nevybíral.Jen jsem se registroval a odeslal, pak kod v mailu a hotovo.A mám číslo.

Jak chceš volat jinam, když nemáš kredit? Samozřejmě dobít! Povídám - tam napiš pro bližší info.