Vodorovná čára na monitoru

Dobrý den, asi před třemi měsíci jsem si pořídil nový monitor AOC 24v2q.Do teď fungoval báječné, dnes jsem zapnul PC a zhruba v polovině monitoru byla vodorovná čára přes celý monitor široká zhruba jeden pixel barva čáry se mění podle pozadí např. Na černé je fialová a na bílé je zelená.Nejdřív mě napadlo že chyba bude v grafické kartě tak jsem místo PC napojil notebook a čára nezmizela zkoušel jsem restartovat monitor nic nepomáhá,Neví někdo radu na opravu nebo co je s monitorem? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Zkus jiný kabel. Pokud to ale s jiným zdrojem i jiným kabelem bude dělat to samé, tak je to vada monitoru a tedy na reklamaci.

Zkoušel jsem zapínat monitor bez zdroje aby ukázal logo výrobce a čára tam byla

Zítra budu asi reklamovat...

Pokud je to i přes logo bez jakéhokoliv zdroje signálu, je to celkem jasné.