» Poradna » Ostatní

Vodnice-nebezoečné jako cigarety?

ahoj. jak je to z kouřem z vodnice?
jsou v něm nějaké škodlivé látky jako v cigarete nebo je to absolutne bezpecne?
co je horsi? vodnice nebo cigarety?

Samozřejmě v ní pálím nějaké ovocné tabáky atd... žádná tráva nebo tak

Odpovědi na otázku

Rekl bych, ze je to horsi nez cigarety. Ale neznam nikoho, kdo by kouril vodnici tolik jako bezny kurak cigarety.

www.kurakovaplice.cz ...

No, ušetříš se asi nikotinu. Nedostaneš do sebe asi některé látky, které jsou typické pro tabák, ale dostaneš náhradou jiné typické pro tvé palivo. Bude to asi stejně hnusné. Ale jestli v tom kouříš tabák, tak je to horší než cigareta, viz výše.