Vodní chlazení

Ahoj, poradil by mi tady někdo vodní chlazení na 2x120mm do 2500Kč? Díky.

Odpovědi na otázku

To je zase dotaz. Co tím chceš chladit?

AMD FX 9370

A nechceš se toho zbavit a vyměnit to za něco normálního, co nežere jako tank a má to odpovídající výkon? Doufám, že to máš v pořádné desce, která tahle monstra opravdu umí a ne jako pár borců, co tu bylo, kteří to plácli do 760G sraček za litr a divili se, že to blbne.

Moje základní deska je MSI 990FXA-GD80

Takže další borec, co to cpe do desky, která to neumí:https://www.msi.com/Motherboard/support/990FX... Nebo mezi podporovanými CPU vidíš některý FX řady 9xxx s TDP 220W? Já tam vidím jen řadu 8xxx s TDP 95-135W. Ale pokud na tom trváš a nevadí ti, že to je od základu blbě, tak třeba Corsair Hydro Series H105. Pokud to ale bude nějak blbnout, tak se moc nediv. Osobně bych se zamyslel, zda se toho nezbavit a nepodívat se po něčem, co má vyšší výkon při normální spotřebě. Třeba R5 1600 nebo i5-8400 mají vyšší výkon a TDP jen 65W:https://goo.gl/Hxvt63

no vsak vodu, nie?

Kupodivu vodní chlazení za 2500,- budou prakticky skoro stejné .