Vodní Chlazení a PC Case

Dobrý den poradil by mi prosím někdo nějakou hezkou PC skříň k tomuto vodnímu chlazení?https://www.czc.cz/coolermaster-masterliquid...

Odpovědi na otázku

Dúfam, že to nechceš k Celeronu. Ak máš štandardný CPU, stači Ti aj Grandis, ak nepretaktovaný, aj FERA 1224

i5 8600k

Chceš sa dostať cez 5 GHz? Len aby to zvládlo VRM

Samozřejmě, mělo by. Nebo doporučil by jste i jinej chladič??

jak to přetaktovat přes 5GHz je ti jasný a tam žádný zádrhele nevidíš, takže hlavní problém je výběr skříně aby to dobře na stole vypadalo ?

Aká je doska?

Msi z370 Tomahawk

Nie som odborník, ale to už rovno monoblok. Keby si chladil aj nap. kaskádu... predplakladám, že to už by si veľmi obmedzenia v pretaktovaní nemal. A ani to nie je pridrahé - 133 €. Ale hádam poradia skúsenejší

je hezká ale zas tak bohatej nejsem :D

Na blbou otázku, blbá odpověď. Je to jako se ptát, jakou si máš koupit garáž k duhovému potahu na sedačku, aniž bys napsal, zda tam chceš parkovat Smarta nebo náklaďák.

Len aby mal CPU vhodný na vodné chladenie