» Poradna » Mobily

Vodě odolná sluchátka

Často chodím do bazénu, kde zhruba hodinu (možná hodinu a půl) plavu. K plavání by se mi líbilo poslouchat hudbu nebo podcasty.. má někdo zkušenost s IPX7? Zda vydrží na tuto dobu. Našel jsem jen pár v kategorii IPX8 a jsou na mě už moc drahá. Rád investuju do 2000.Myslíte, že sluchátka vysrží? Pokud je zde nějaký plavec s dalšími zkušenostmi, zda jsou pecky vhodné pod plavací čepici, budu rád..:)

Odpovědi na otázku

děkuji:) ale raději bych osobní zkušenost, možná jsem to měl napsat líp..

precti si recenze uzivatelu na amazonu pres ten odkaz dole, bez cepice jsou za chvili mrtva a s cepici o neco pozdeji, navic zvuk pry stoji za starou belu ale za vlastni zkusenost nic nedas

Pokud to nemá být vodě odolné, ale vodotěsné, když s tím chceš do bazénu a má to tam vydržet tak to logicky bude dražší pokud to není odolné jenom na papíře...

Díky za objasnění, takže zkušenost nemáte, jo?

Je to naprosta blbost, sluchatka byt vodotesna nemuzou. Vodotesny bude jen to okolo ale rozhodne to neni o potapeni, leda by sis hlavu oblepil izolepou a jinak https://www.divein.com/outdoor/waterproof-headph...

A poslouchat budeš z čeho a přes co (přehrávač, mobil, přes BT, wifi, kabel)?

ano.. správně si identifikoval ten hlavní problém... není to jen o výběru vodotěsných sluchátek, ale hlavně o zdroji hudby - ve vodě při plavání se BT třeba z hodinek moc stabilně šířit nebude. Tudíž je to celý blbost pokud ty sluchátka nebudou mít v sobě vlastní přehrávač.

Vidim tady jen same polovicate reseni, pokud na to nespechas tak Neuralink od Muska :https://vtm.zive.cz/clanky/elon-musk-tvrdi-ze...

docela by se mi líbilo takto spojení zahrnující i obraz a nějaký ekvivalent dotyku / myši / klávesnice

Je to tu samej minusujici zpatecnik

sluchátka budou problém. Kup vodotěsnej BT reprák od JBL, pusť tam hudbu a hoď si ho do bazénu.. díky šíření zvuku ve vodě to bude pod vodou slyšet v celym bazénu :)

To budou mit jiste ostatni plavci a plavcik radost

komu to vadí ať nestrká hlavu pod vodu

Osobni zkusenost s tim nemam, ale budes potrebovat sluchatka s integrovanym prehravacem, jako napr. tato https://www.mironet.cz/sony-nwws413-vodotesny-a-... Dalsi otazkou je, pokud se jedna o verejny bazen, zda-li je povoleno sluchatka pouzivat.

funkční i při ponoření do hloubky 2 m až na 30 minutTomu rikam chytre vynalozene penize

Tak dlouho pod vodou vydrzi s dechem malokdo

Což o to, půl hoďky vydrží kde kdo, jen mu ta sluchátka budou po minutě platná jako mrtvému zimník.😃 Teda k ničemu mu budou hned, jen mu to po té minutě bude tak nějak jedno.

Díky všem za odpovědi, zaměřím se raději na specifikaci IPX8, našel jsem i celou mp3 do vody, tak uvidím..

Zkuste to obejít tak, že přemluvíte provozovatele bazénu, aby dal namontovat podvodní reproduktory a do nich pouštěl vaši oblíbenou hudbu / mluvené slovo ...Nechápu lidi, kteří chtějí se za každou cenu potřebují věnovat dvěma (a více) činnostem najednou, takže zákonitě se nemohou soustředit na nejlepší výkon.