» Poradna » Mobily

Vodafone Smart Ultra 6

Zdravím, chystám se pořídit si nový foun a uvažuju o Vodafone Smart Ultra 6. Má docela slušné parametry a dost kladné recenze. Máte někdo prosím osobní zkušenost jestli se vyplatí do něj jít? Díky.

Odpovědi na otázku

Vyplatí se Meizu m2 note.VDF SU6 je o dost pomalejší a ošklivější.

Meizu nemá 800,900 LTE, tudíž k ničemu!

Problém je ten že jsem u Vodafonu nyní prodloužil smlouvu a dostal jsem částku kterou chci využít bohužel pro business zákazníky tam nemají moc velký výběr founů

Měl jsem dva. První jsem reklamoval kvůli nefunkční GPS, poslali nový. Ten jsem vrátil kvůli přehřívání a rychlému vybíjení baterie ( z 100% na 0% za 2 hodiny).