» Poradna » Mobily

Vodafone - Zmeny podminek 11.6.2017 - Vypovezeni smlouvy bez sankce?

Ahoj,dle 127/2005 Sb. §63 odstavec 6: http://www.podnikatel.cz/zakony/zakon-o-elektronic... lze vypovedet smlouvu, kdyz jde o "podstatne" zmeneni smluvnich podminek.Od 11.6.2017 ma vodafone zmenene podminky ohledne roamingu v EU, ktery vyplyva z narizeni EU. (Nevim jestli se na tohle narizeni od EU vztahuje "Právo ukončit smlouvu podle tohoto ustanovení nevzniká, pokud dojde ke změně smlouvy na základě změny právní úpravy")Myslite si, ze vznikne pravo na ukonceni smlouvy bez sankci pri techto zmenach vodafone podminek z 11.6.2017?Diky MobilManiaci :)Kuba

Odpovědi na otázku

Pro odstoupeni od smlouvy je potreba neco ve smyslu zmeny k podstatnemu zhorseni podminek sluzby pro odberatele (nechce se mi hledat, jak to zni doslova).

Myslíš, že to bude někdo studovat za tebe? ;) Právo na ukončení bez sankcí máš při zhoršení tvých podmínek. A nejsem si jistý, ale podmínky se podle mě tou změnou spíš zlepší ;)

už je moc pozdě... vypovědět se to dalo, ale do 10. června