» Poradna » Ostatní

Voda v klavesanici

dobry den ja sem nechtene vylil do klavesnice cistou vodu tak sem to vysusil a ted kdyz napisu S nebo A tak pisou zaroven aniz by sem na tu druhou klavesu mackal nevite co stim?? predem dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

voda je to nejlepší co si tam mohl nalejt. Píše to různý znaky protože je membrána snímající stlačení kláves promočená. Dej to na 2-3 dny někam do průvanu uschnout a bude to ok.

ok dekuji

A nebo si kup za 100 korun novou. Ono to nemusí fungovat ani po vysušení, protože ty kontakty zoxidují a buď to bude pořád psát oba znaky nebo naopak přestanou fungovat úplně.