» Poradna » Programy

VNC - zatemnění plochy

Umožňuje VNC 4.0 při prohlížení zatemnit klient. PC plochu aby neviděl co se na dálku provádí s jeho PC. Vypnout myš a klavesu umí. Dík za radu

Odpovědi na otázku

vono je to dvousečné - párkrát se mi stalo že když mi to provedli měl jsem prostě za to že se mi pc kouslo (černá obrazovka, na nic nereaguje), přičítal jsem to tehdejším nespolehlivostem a pc jsem natvrdo vypnul - a bylo po ptákách.proto by uživatel měl vidět co mu s pc děláš, ale vždy se s ním předem domluvit. on na tebe nemá vždycky čas - jinak se od někud vrátí k sobě, pc nefunkční tak ti to násilně zruší. zablokování klávesnice pak je možné.

Vnc 4.0, já znám jen 3.3.7 a vyšší jsem nikde na netu nenašel.....kde se dá sehnat a v čem je oproti starší verzi lepší? Jen ta blokace klávesnice apod.? Dík