» Poradna » Programy

Vloženie statického dátumu a čacu po načítaní

Dobrý deň,chcel by som sa spýtať, robím si jeden prehľad a potreboval by som vytvoriť nasledovné:Chcem aby sa po otvorení prehľadu v nejakej bunke zobrazil aktuálny čas. Ale aby tento čas nebol po prepočítavaní buniek aktualizovaný.V inej bunke bude aktuálny čas ktorý ale bude aktualizovaný pri zmenách. A z týchto údajov chcem vytvoriť jednu bunku ktorá bude počítať rozdiel. Teda čas, ktorý má užívateľ otvorený prehľad.Je toto možné?Vložiť čas cez NOW viem ale neviem ho urobiť aby ostal statický.

Odpovědi na otázku

Zacni treba tim, ze nam napises, v jakem programu se o to pokousis.

Jejda samozrejme. To ma ani nenapadlo. V excely.