» Poradna » Programy

Vlozenie sipky a znakov do videa

Ahojte, mám otázku surnu.Potreboval by som do videa /avi/, vložiť do jednotlivých sekvencií videa šípky a nejaké znaky-čiže šipky ktoré ukazuju na nejakú vec vo videu. Niečo také ako ked na ms v hokeji analyzátor rozanalizuje jednotlivé zápasy a kreslí do vide šipky ukazujúce na jednotlivých hráčov a hokejové akcie ktoré robia tým že tam dokresluje rôzne znaky, otočky, šipky...atd.Snad som sa vyjadril dobre, potreboval by som poradit nejaký program ktorý to dokáže.dakujem

Odpovědi na otázku

Kup si Vegas pro ;)

bohatě postačí Pinnacle Studio za necelý litr. Šipky tam jsou myslím nějaké defaultní nebo si ji seženeš jako PNG obrázek třeba z OpenClipartu a vložíš si ji tam - jde natočit tak, jak potřebuješ.

vdaka za info

rádo se stalo. Jo a kdybys byl na linuxu, tak nemusíš kupovat nic a stačí prubnout OpenShot nebo KDEnlive - oboje česky a zadara.