» Poradna » Web a internet

Vložení úvodní fotky bez možnosti lajkování a komentování

Zdravím,chtěl bych se zeptat, zda si je možné na Facebooku změnit úvodní fotku profilu, ale takovým způsobem, že se nebude dát lajkovat nebo komentovat.Nejsem si totiž jistý, jak je to s nastavením soukromí u Facebooku a jestli se to na tu úvodku vůbec vztahuje.Předem díky za odpověďi a rady.

Odpovědi na otázku

FB nemá zákaznický servis? Proč se ptáš tady?

Ne, FB fakt nemá zákaznický servis . Už jsi někdy viděl zákaznický servis u FB? V jakém vesmíru? FB má akorát mraky nápovědy, která je ovšem k prdu. Formulář, natož nějakou možnost live chatu či mailu nenajdeš. Proč by se neptal tady? Jmenuje se to tu poradna, nebo snad ,,finanční úřad, zavřeno, trhněte si nohou"? Hádej.

Nema zakaznicky servis krom pochybneho guru. Ma ale napovedu a nemalou, tezko chapat proc ji uzivatele fb nevyuzivaji. Driv byl navod, ted je manual. Driv sem chodili Zondi ted jsou to trollove, snimek obrazovky byl snimek ted je to screen atd. Petr cisla jde s dobou

Obávám se, že úvodka bude vždy komentovatelná cizáky. Doporučil bych snad jen trik dočasně ji sundat, omezit soukromí a pak vyvěsit. Díval jsem se teďka zkusmo na pár náhodných profilů a byť mají u úvodky sdílení se všemi, stejně nemůžu komentovat ani lajkovat. Čili v tom bude nějaký trik. FB asi nebude moc v tomhle konzistentní. Např. jsem se setkal s tím, že některým uživatelům nemůžu napsat PM. Ne, že by jim spadla do spamu, prostě nemůžu, ikonka tam není. Takže zkoušej. Já osobně mám třeba úvodku stahlou a místo ní mám prázdno.

To je jednoduché, nedávej na FB nic, u čeho ti vadí, že to může někdo vidět, že to může někdo lajkovat a že to může někdo komentovat. Nějak mi uniká smysl, proč tam dávat něco, k čemu se nikdo nesmí vyjádřit. To je logika houpacího koně