» Poradna » Programy

Vložení datumu v excel 2007

Ahoj můžete mi někdo prosím poradit. Mám zpracovanou tabulku kde mám data vyhověl či nevyhověl, můžete mi prosím poradit, jak tam připsat datum? Upozorňuji že v předchozích krocí jsem zvolil funkci náhodné číslo tak se to pokaždé mění. Musí se to zde také měnit v závislosti na zvoleném formátu.

Odpovědi na otázku

nevím jaké máš kritéria pro "vyhověl"/"nevyhověl", ale přidej sloupec a vlož do ní funci kdyžkdyž vyhoví tak se zobrazí funkce datum nebo dnes a když ne tak bude pole prázdné, nebo dle potřeby