» Poradna » O Živě.cz

Vlnobiti obrazu ve hre

Zdravim, koupil jsem si gk MSI gtx 1070, ale pri hrani war thunderu, se mi pri hre jakoby vlni obraz a neda se to skoro vubec hrat...nekdo nejaky rady?

Odpovědi na otázku

Mě se to stává občas u CSka když jsem mrtvý a kamera zabírá bombu. Vytížení přitom grafické karty 60% a teplota karty cca 60* u jiné hry se mi to nikdy nestalo i při 100% vytížení. Takže vyzkoušej hru smáznout a nainstalovat znovu. Jiné hry ti jdou v pohodě?

Já nic jinýho nehraju , abych pravdu řekl...Hru jsem už smazal a nainstaloval,ani to nepomohlo.Jeste se mi občas stává ,jednou za dva dny mi s černá obrazovka když hraju,zvuky ze hry slyším,a tsko,ale PC musím restartovat.

Máš moznost vyzkoušet jiný monitor, nebo grafiku třeba na jiném PC?0

Tak jestliže to není vlastnost hry... Tak bych vyloučil nejprve SW chybu. Tj. přeinstalovat Widle....ovladače GK...a hru. Když by problém zůstal...tak bych zkusil jinou GK.... Ale sám jsem se s tím nesetkal. Skutečně to není vlastnost hry? Projeď fóra věnované tvé hře. Zkus taky jinou hru...zda nenarazíš na podivné chování GK.

Gr. kartu tu mam jeste jednu nahradni, ale zkusim ty prvni kroky..tak zatim diky, ozvu se jak to dopadlo..