» Poradna » Mobily

Vleky na displeyi - voda

Zdravím,ačkoliv můj telefon má být voděodolný, po chvíli v bazénu se na displayi objevily fleky vypadající jako od mastnoty. Nevíte prosím co s tím? Spraví se to až do vyschne nebo tam ty fleky zůstanou?děkuji

Odpovědi na otázku

na několika display-jích se mi stalo že ty fleky uschli a zmizeli, ale taky se mi stalo že tam i zůstali, těžko povědět u voděodolného telefonu, ale zase reklamaci by měli uznat

díky, snad to zmizne

display, česky displej, displejích...

Voděodolný to on asi bude, ale v bazénu není jen čistá voda, přidává se tam i chemie. A takové naředěné savo určitě nějaký ten flíček vytvořit dokáže. Mimochodem, to koupání s telefonem bylo úmyslné?