» Poradna » Programy

VLC

Jak nastavit VLC pro příjem stream tv nebo iptv ?

Odpovědi na otázku

A jakého-stream tv nebo iptv ?

no aby my konečně jedno z toho fungovalo třeba v nízké kvalitě !

Přečti si to ještě jednou. Možná si (s trochou snahy) všimneš, že je to otázka.

chci přijímat online tv a možná mám špatně nastaveno VLC.Pokud však by šlo i přijímat stream Tv nepohrdnu.televizi jsem prodal ,ale občas bych se koukl.:))p.s. ironici ať si dají pohov,jsem naprostí laik

Jak si tu pomoc představuješ, když ignoruješ klíčové otázky? Máme použít křišťálovou kouli?

tady to snad píšu jasně :chci přijímat online tv a možná mám špatně nastaveno VLC.Pokud však by šlo i přijímat stream Tv nepohrdnu.televizi jsem prodal ,ale občas bych se koukl.:))p.s. ironici ať si dají pohov,jsem naprostí laik

Kup si tv kartu a nezatěžuj zbytečně linku.Jinak na příjem tv online nepotřebuješ VLC.

Zde: http://www.zive.cz/poradna/vlc-online-tv-a-n... a kdoví kolikrát ještě...Zodpovězeno, leč nepochopeno, ergo - problém je v "přijímači" (tazateli)...m3u - ČT2:#EXTM3U#EXTINF:0,www.Zapni.TVhttp://www.zapni.tv/stream/videa/zacatek.wmv#EXTINF:0,www.zapni.tvhttp://www.zapni.tv/stream/vlc.php#EXTINF:0,www.zapni.tvhttp://www.zapni.tv/stream/vlc.php#EXTINF:0,www.zapni.tvhttp://www.zapni.tv/stream/vlc.php#EXTINF:0,www.zapni.tvhttp://www.zapni.tv/stream/vlc.php#EXTINF:0,www.zapni.tvhttp://www.zapni.tv/stream/vlc.phpNefunguje, ani ten tzv. "přímý" odkaz > mizerný zdroj. DVB-T tuner to řeší daleko lépe než nějaké pochybné stránky.

Zapomeňte na to !!Přesto dovolte reakci:To množství vláken je zapříčiněno rozevlátou debatou,a s každým novým poradcem jsem tomu rozuměl méně.No že nejsem IT nadán,vás neopravňuje mě peskovat,nebo ironizovat.A že něčemu nerozumím? No tak nedělám ze sebe hrdinu,a přiznám to.Ale zapomeňte .

Pokud toto je zde poradna ,tak to neplní svoje poslání.Je to spíše machrovna pro sebevědomé egaře :(Naznačí vám : já to vím,a ty ne heč .

mě ve VLC jde třeba TV Noe, ale ten má odkaz pro VLC a na moji radu dali možnost, aby se po kliku na tlačitko spustilo stahnuti odkazu ve formátu xspf a to VLC přehrá. Takže na přehrávaní musíte mít link.

Zafungoval mi Barrandov, ale kvůli tomu šachovat, když mám tuner, mi přijde jako ztráta času...

Parafráze oblíbené zlostné reakce frikulínů s prázdnou kebulí:"Na baráku je taková plechová skříň a v ní něco, co prý je nějaký jistič. Chci to odmontovat, ale nevím jak, nic neznám, ani nevím k čemu to tam je, ale chci a chci a chci! A ne že mi budete psát, abych se do toho nehrabal! Poradna je přeci na rady nám, s prázdnou hlavou, ne?! A když neodpovíte dle mého gusta, tak založím další vlákno!" Pozn.: Na zjevné pravopisné chyby, nikoliv překlepy, jsem už neměl žaludek...1. Již v minulém bylo jasně psáno, že soubor m3u je tzv. "playlist" - česky: "seznam odkazů k přehrání" a není určen JEN a POUZE pro jediný přehrávač. Že neznáte význam slov, tak to ještě zhoršuje. 2. Soubor m3u není nic jiného než čistý (bez formátovacích značek mimo CR/LF a jejich všelijakých kombinací dle os) textový soubor, jehož obsah jsem vypsal nahoře!3. Již v minulém vláknu padlo podezření, že zdroj dat je nekvalitní.4. Již v minulém vláknu vám byl jasně doporučen DVB-T tuner a pořádná anténa, ale dle všeho chcete vyčůrat s koncesí a tohle řešení tedy odpadá.Tímto dotaz považuji za zcela vyřešený.

no a vy v tom ironizování vynikáte pár excelens.Pokud vás někdy potkám rád vám dám hrstí do obličeje!!P.s:chcete vyčůrat s koncesí ???já poplatky hradím!!!!!!!!!!!!!

"Pokud vás někdy potkám rád vám dám hrstí do obličeje!!"Právě Vám řekl všechno, co potřebujete vědět. O co Vám sakra jde?

Parafráze oblíbené zlostné reakce frikulínů s prázdnou kebulí:--------Tohle považujete za normální?????

Nejsi schopen říct ani jakou on-line TV chceš chytat, jakej stream, a jestli ten stream samotná TV co chceš vysílá, nebo se o to stará nějaká třetí nespolehlivá strana, která ti 24/7 stejně fungovat nebude.Se třeba poser když nejsi schopen normálně odpovídat na otázky.

Příklad třeba zde: http://www.zive.cz/poradna/virr-v-pc/sc-20-c... - sice aspoň dotaz má nějaký rozumný obsah, ale dotyčný dostal jasnou odpověď již v prvé reakci, dokonce Kolesa napsal možnou alternativu - proč to někdo smazal, tak to je mi opravdu záhadou. Ovšem dotyčný není spokojen, či spíše nechápe a pak to končí oblíbeným: "Poradna je na rady, néé!?"A stejně jako zde, tak rady lze poskytovat někomu, kdo je schopen je využít. Což předpokládá aspoň nějaké znalosti, dovednosti a intelektuální úroveň.Technická: DVB-T (nejen) signál z tuneru lze streamovat do domácí sítě také (nejen MythTV) a zajisté je to spolehlivější než podivné zdroje třetích stran.Takže můžeme skončit prohlášením, že dotaz byl zodpovězen a odpovídající nezodpovídají za nepochopení tazatelem, či dokonce za "momentální" zapomenutost.

ještě jednou takovou kontroverzi,a skutečné to budeme řešit jinak a jinde!!!

To už jsi jako "belzebub" vyhrožoval v podobném dotazu vloni tady, že?http://jnp.zive.cz/vlc

co to ma spolecneho??Podivejte se jste tu chytri lide!!Ale pokud se tu objevi neznalek tak z nej spousta mentoru ma maximalní srandu.Ja to nechapu.I kdybych mel tisic dotazu zde tak je to porad moje vec.Ne?

Ty nepoznas toho idiota ,,ms,, v preklade mala svina, aj ked my bolo vystiznejsie ,,vs,, velka svina?Do nedavna tu mal BAN, ale tolko prosikal, az mu tu zas umoznili onanovat. Aj ked uz ma vystrahu, tak si pockaj, ved oni mu to zatrhnu.Vacsieho idiota tu nenajdes. Dokonca sa prestahoval na poradna.net, ked tuto nemal moznost ukajat svoje zachvaty hnevu z pocitu osamelosti.

je my vás líto,takové hnusy máte ze sebe?

Všichni jsme už z tebe úplně rozklepaní, nebij nás ó vládče nás, slunce naše jasné !

reagoval jsem na pana co me urazel .Dejte si pohov nejsem utocne povahy

Pokusím se odpovědět trochu komplexněji. K otevření televize můžeš použít jakýkoli přehrávač který umí otevřít stream z internetu. Jenže k tomu aby jsi takový stream otevřel, tak potřebuješ odkaz na ten proud a v tom je právě problém, protože ty odkazy se každou chvilku mění. I když leckdy IP adresy za nimi schované zůstávají stejné.Jediný udržovaný program, je gTelevize pro Linux. V praxi nejde o nic jiného než o malý prográmek, který projde všechny známé streamy na danou stanici a funkční odkaz otevře ve VLC. Technicky by jsi mohl z konfiguráku toho programu vyextrahovat odkazy na ty televize a udělat si z nich playlist pro VLC.Pokud sem dáš seznam stanic které chceš, můžu to udělat sám, ale jak jsem psal výše, ty streamy se neustále mění, takže pokud vyextrahuji jeden přímý odkaz, je otázka jak dlouho bude fungovat.

děkuju ale celá záležitost mě tak znechutila že už nemám sil pokračovat.Díky všem kteří měli snahu.Omlouvám se těm co jsem nepochopil. Těch co my nadávaly je my líto.

Lepe bych to s tou machrovnou nerekl... Bohuzel je to tak, nekteri radeji napisou odpoved na pul strany o nicem, misto aby napsali jednu vetu k problemu... Nechci hazet vsechny do jednoho pytle, ale vetsinou se tato poradna ubira timto smerem. Zazil jse i svetle vyjimky ktere mi opravdu pomohly a za ty DEKUJI! Co se tyka TV z netu, nemyslim si ze by to mohlo fungovat, sam jsem nekdy hledal kvalitni streamy a kdyz jsem nasel (ocko,..) tak je zachvilku zrusily. (predni programy jako jsou NOVA,prima,snad na netu ani nejsou)

gTelevize právě dokazuje, že jsou a že lze udělat program kde to dlouhodobě funguje