» Poradna » Programy

VLC web plugin

Zdravím , Vie mi niekto poradiť ako donúťim VLC web plugin prehrať video vo fullscreen aj s titulkami ? https://imagizer.imageshack.us/v2/437x467q90/841/vkb8.jpg

Odpovědi na otázku

Kdybys místo postování do 100 příspěvků našel odpověď, tohle umí každej... poradit neumíš

V tom odkaze je odpoveď.

Kdybyste místo píčování se raději podíval, co obsahuje ten odkaz.

A kdyby jsi používal pořádný přehrávač jako je mpc-be nebo mpc-hc tak už v sobě má funkci widescreen.