» Poradna » Programy

VLC prehravac

zdravim,kdyz kliknu mysi do listy na vlc player tak tam vidim veskerou historii vlc videa naposled prohlizeneho jak tomu zabranim diky

Odpovědi na otázku

můžeš zkusit tohle, postup pro win10centrum akcí - všechna nastavení - přizpůsobení - start - vypnout zobrazit nedávno otevřené soubory....

a centrum akci najdu kde diky

vpraavo dole, ikona tvaru čtverce

dekuji ,pomohlo ..

Vo VLC:Hore lišta: "Nástroje" - "Nastavenia". V základnom zobrazení - "Rozhranie" - v časti "Súkromie/interakcia siete" - zrušiť "Uložiť naposledy prehrávané položky" a prípadne aj "Pokračovať v prehrávaní?"

jj diky tohle by taky pomohlo ale potrebovala jsem to i pro notepad