» Poradna » Programy

VLC po síti

prosim o radu. Pouzivam VLC, chci prehrat 1080p film z pripojene sitove jednotky (peer spoj 5GHz, kapacita linky cca 20 mbit). VLC skube, stahuje data jen rychlosti do 1MBs, pritom by mel a mohl stahovat klidne 2MBs a vic - potom by film nesekal. Nevite, kde to ve VLC nastavit? Diky moc

Odpovědi na otázku

Stáhni a přehraj "doma".

díky, ale to přesně nechci.. to mi zabere hodinu, chci to přehrát rovnou.. Media player classic to přehrával v pohodě. (opustil jsem ho kvůli jiným problémům)

Kdyztak zkus zvetsit buffer, to by taky mohlo pomoci.